1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Link.TL ile Link Kısaltarak Para Kazanma

Link.TL ile Link Kısaltarak Para Kazanma

Link.TL ile Link Kısaltarak Para Kazanma
1

İnternet sitelerinin hiç şüphesiz en büyük kazanç kaynağı link kısalt para kazan sistemidir. Yurtdışında birbirinden farklı link kısaltma siteleri bulunmakla birlikte Denizli ilinde kurulan ve yerli sermaye olarak gösterilen Link.TL, Türkiye’nin en iyi link kısaltma siteleri arasında gösteriliyor.

Link.TL Nedir?

2011 yılında Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde kurulan Link.TL, yerli link kısaltma servisi olarak hizmet vermektedir. Aktif hit taşıyan sitelere gelir sağlama imkanı bulunan Link.TL, ayrıca kullanıcılarına sosyal medya ve mobil hit konusunda da destek sağlamaktadır. Ödemeler konusunda herhangi bir problemi bulunmayan ve yıllardır güvenli bir şekilde kullanılan Link.TL, Papara sistemi ile çalışarak ödeme yapmaktadır.

Son dönemde yaptığı yenilikler ile birçok problemin önüne geçen, yasadışı tıklama, proxy ile giriş gibi problemleri de çözen Link.TL, hem sayım hem de ödeme konusunda en güvenilirler arasına girmeyi başarmıştır. 26 bin üyeye ve günlük 1 milyonu aşkın ziyaret hitine sahip olan sistem ise sadece Türkiye’de kullanılmamakta, dünya çapında hitleri desteklemektedir. Ayrıca Link.TL sistemi üzerinden şirket tarafından reklam vererek marka tanınırlığınızı arttırmanız da mümkündür.

Link.TL ile Nasıl Para Kazanılır?

Link.TL sisteminden para kazanmak için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca website ya da hayran kitlesi yüksek olan bir sayfaya sahip olmanız kazançlarınızı arttıracaktır.

Adım 1: Kayıt Olma

İlk olarak http://link.tl/?r=319970 sitesine giriş yapabilir ve ardından sağ üst kısımda yer alan ‘Kayıt Ol’ butonuna basabilirsiniz. Çıkan ekranda yer alan ad soyad, e-Mail, şifre gibi bilgileri doğru bir şekilde girmeniz halinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Adım 2: Link Kısaltma ve Paylaşma

Üye girişini yaptıktan sonra yukarıda yer alan kısımdan link kısaltabilirsiniz. Daha sonra linklerinizi websiteniz başta olmak üzere Twitter, Facebook gibi sosyal medyalarda da paylaşarak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Kısalttığınız link ile ilgili istatistikler profilinizde yer alan ‘Analiz’ kısmında bulunmaktadır.

Adım 3: Kazanç Oranları

Her link kısaltma sitesinde olduğu gibi Link.TL sistemi de ülkelere ve tıklama oranına bağlı olarak kazançlar sağlamaktadır. Link.TL üzerinden 1000 hit üzerinden Amerika Birleşik Devletleri için kazancınız 10,67 dolar, Türkiye için 4,27 dolar şeklindedir. Diğer ücretleri ise Link.TL kazanç oranları kısmına tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca kazanç açısından sadece link kısaltma bulunmamakta, banner reklam gibi avantajlar da yer almaktadır.

Adım 4: Profil ve Ödeme Bilgileri

Ödemelerinizi rahat bir şekilde almanız için profilinizi doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca Link.TL sitesi Papara ile ortak çalışma sürdürdüğü için ödeme almanız için Papara sitesine üye olarak daha sonra bilgileri Link.TL profilinize girmeniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgilerin ardından link kısaltmaya başlayabilirsiniz. Minimum ödeme tutarı ise 15 TL olarak belirlenmiştir.

Link.TL Ödeme

Yerli sermaye olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Link.TL, ödeme konusunda da oldukça güvenilirdir.

Yorum Yap