1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Twitter’da 140 Karakter Sınırını Kaldırma

Twitter’da 140 Karakter Sınırını Kaldırma

Twitter’da 140 Karakter Sınırını Kaldırma

Kimimize göre Twitterda’ki 140 karakter onu en ayrıştırıcı özelliği kimimize göre ise bizim dolu dolu özgürce yazabilmemizi engelleyen bir işkence oluyor. Bunu keşfeden arkadaş belli ki ikinci gruba ait

Bir girişimci arkadaşımız olan Marc Twitter’da tweet atmanın bir sınırının olmaması gerektiğini düşünmüş ve bir Twitter eklentisi olan Tweetstrom‘u geliştirmiş bu uygulamanın yaptığı ise uzunca yazdığınız bir yazıyı 140 karakterlik parçalara bölüyor ve onlara numaralar veriyor. Hızlıca tweetleyebiliyor bunun için yapmanız gereken Tweetstrom eklentisini indirmek gerisi çok kolay bizce 140 karakter sınırını çok seviyor olsanız bile bu eklentiye bir bakın işinize çok yarayacağına eminiz.

Bahsedeceğimiz bir diğer şey ise bu eklentinin telefon uygulaması olan hali Thunderstorm bu uygulamada diğeriyle tamamen aynı işlevlere sahip. Ama maalesef ki sadece İOS‘da bulunmakta bu uygulamada fazladan bir özellik olarak atılacak tweetlerin arasında ki süreyi de belirleme lüksüne sahipsiniz. Bu sayede istediğiniz tweeti istediğiniz saat ve dakikada istediğiniz gibi atma kolaylığına erişmiş oluyorsunuz.

Yorum Yap